Filmowe inspiracje- Blade Runner 2049

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Rok 2049, futurystyczna przyszłość i on, nasz główny bohater, grany przez Ryana Goslinga. Dzisiaj trochę odejdziemy od jego stylizacji, za to skupimy naszą uwagę na dwóch bohaterkach: Joi i Luv. Ich styl to mieszanka futurystycznych ubrań połączonych z klasyczną i wręcz sterylną elegancją. Kostiumy do filmu zostały przygotowane bardzo dokładnie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, …

Rok 2049, futurystyczna przyszłość i on, nasz główny bohater, grany przez Ryana Goslinga. Dzisiaj trochę odejdziemy od jego stylizacji, za to skupimy naszą uwagę na dwóch bohaterkach: Joi i Luv. Ich styl to mieszanka futurystycznych ubrań połączonych z klasyczną i wręcz sterylną elegancją. Kostiumy do filmu zostały przygotowane bardzo dokładnie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dlatego warto poświęcić im parę słów!

Blade Runner i wschodnie stylizacje

W filmie nie brakuje inspiracją Dalekim Wschodem. Jedna z głównych bohaterek filmu w szczególności inspiruje się stylizacjami Chinek czy Japonek. Joi wybiera sukienki wykonane z jedwabiu i pokryte kolorowymi haftami. Nie stroni jednak od nowoczesnych przeźroczystych płaszczy przeciwdeszczowych i obszernych, sztucznych futer. Jej zestawy idealnie wpiszą się w obecnie panujący klimat w Polsce.

modne sukienki w stylu gwiazd

Klasyczna elegancja w stylizacji Luv

Luv zdecydowanie różni się od kolorowej Joi. Jej stylizacja są bardziej klasyczne i stonowane. Często widać tu biel lub ponadczasową czerń. Dzięki temu jej zestawy możesz śmiało założyć nawet do pracy. Filmowe stylizacje często są nie do noszenia na co dzień, jednak poniższa z pewnością sprawdzi się w wielu sytuacjach.

modne stylizacje w bieli

Jeszcze więcej modnych ubrań w klimacie Blade Runner znajdziesz poniżej!