Filmowe inspiracje – Atomic Blonde

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Najnowsza produkcja Davida Leitcha czyli Atomic Blonde, jest naprawdę godna uwagi, jeśli chodzi o inspiracje do naszych stylizacji outfitami głównej bohateki. Dzisiaj skupimy się właśnie na nich bo bez wątpienia są godne odtworzenia.   Stylizacje inspirowane filmem Już od pierwszych minut na erkranie widzimy element pożądania każdej kobiety. Torebka i to nie byle jaka, bo …

Najnowsza produkcja Davida Leitcha czyli Atomic Blonde, jest naprawdę godna uwagi, jeśli chodzi o inspiracje do naszych stylizacji outfitami głównej bohateki. Dzisiaj skupimy się właśnie na nich bo bez wątpienia są godne odtworzenia.

 

Stylizacje inspirowane filmem

Już od pierwszych minut na erkranie widzimy element pożądania każdej kobiety. Torebka i to nie byle jaka, bo od sameo domu mody Dior. Później widzimy jak nasza tytułowa Atomic Blonde przechadza się w białym płaszczu od Johna Galliano. Następnie to już cały pokaz mody, kozaki od Stuarta Weitzmana czy stylizacja od Margieli. Wszystko pokazane w pięknych kardach inspirowanych tymi z lat 80 tych. Również i ty możesz zainspirować się stylem Lorraine i odtworzyć najgorętsze trendy sezonu. Poniżej znajdziesz gotowe stylizacje.

fot. Courtesy of Universal Pictures//Atomic Blonde

Stylizacja ze skórzanym elementem

Nasza bohaterka lubi również dopasowane skórzane spódnice i wysokie kozaki za kolano. W takim duecie będziesz z pewnością prezentować się bardzo seksownie i modnie. Jeśli założysz tego typu stylizacje na imprezę czy randkę z pewnością zwrócisz na siebie uwagę! Biała koszula wygląda nienagannie i ponadczasowo, dlatego warto abyś dodała ją do swojego outfitu.

fot. stylizacje inspirowane filmem atomic blonde

Czerwona sukienka nie tylko na randkę

Czerwona sukienka z lejącego materiału prezentuje się świetnie na zgrabnej aktorce. Bez wątpiania również możesz tak się ubrać, jednak musisz pamiętać o jednym: stylizacja powinna zostać odpowiednio do okazji. Także jeśli czeka cię randka lub impreza śmiało możesz wybrać czerwień od stóp do głów. Spotkanie na rodzinnym obiedzie, będzie wymagało jednak innej oprawy, np. beżowa sukienka będzie wyglądać równie modnie.

Inspiracje stylem Atomic Blonde

Jeszcze więcej modnych ubrań w stylu Atomic Blonde znajdziesz poniżej!