Jakie dodatki do czarnej sukienki? Odpowiadamy!

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Jakie dodatki do czarnej sukienki? Dodatki do czarnej sukienki nie jest wcale tak trudno dobrać. Na szczęście większość kolorów świetnie współgra z czernią, dzięki czemu dobór akcesoriów pod tym kątem jest zdecydowanie prostszy. Wybierając najlepsze połączenie barw, zastanówcie się, jakie kolory pasują do waszego typu urody i połączcie je z czarną sukienką. Być może przy …

Jakie dodatki do czarnej sukienki? (fot. Reserved)

Jakie dodatki do czarnej sukienki?

Dodatki do czarnej sukienki nie jest wcale tak trudno dobrać. Na szczęście większość kolorów świetnie współgra z czernią, dzięki czemu dobór akcesoriów pod tym kątem jest zdecydowanie prostszy. Wybierając najlepsze połączenie barw, zastanówcie się, jakie kolory pasują do waszego typu urody i połączcie je z czarną sukienką. Być może przy tej okazji zaskoczy was fakt, że w balck total looku tylko niewiele z nas wygląda na prawdę dobrze, więc odradzam na co dzień takie połączenia. Dodatki do czarnej sukienki w jakich kolorach lubię najbardziej?

  • czarna sukienka i białe dodatki – klasycznie, kontrastowo, bardzo kobieco
  • czerń z czerwienią tworzy seksowne, odważne zestawienie
  • czerń z granatem, beżem lub szarością to propozycja dla kobiet szukających elegancji
  • kolorowe lub wzorzyste dodatki do czarnej sukienki to kolejne odważne połączenie, które doskonale wpisuje się w aktualne trendy.

Dodatki do czarnej sukienki na co dzień

Przygotowałam dla was dwie stylizacje, w których mała czarna gra główną rolę. Jednak w pierwszym zestawie dobrałam dodatki, które doskonale sprawdzą się na co dzień, stawiając na luz i swobodę. W tym wypadku do sukienki dopasowałam wygodne, kolorowe tenisówki. Barwy, które na nich znajdziemy był dla mnie wytyczną w wyborze kolejnych akcesoriów. Lubię powtarzać motyw kolorystyczny kilka razy, tak by uzyskać spójność i harmonijność wizerunku. Oczywiście możecie również w inny sposób łączyć kolory, ponieważ czerń stanowi tu doskonałe “płótno” do modowych eksperymentów.

Dodatki do czarnej sukienki na co dzień (kolaż redakcja, materiały partnerów)
Dodatki do czarnej sukienki na co dzień (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Dodatki do czarnej sukienki na wieczór

Kolejna moja propozycja to stylizacja wieczorowa. Czarna sukienka i dodatki w tym zestawie tworzą bardzo wyraziste i odważne połączenie. Dobrałam do czerni czerwień oraz złoto. Jeżeli jednak macie chłodniejszy typ urody postawcie np. na połączenie fuksji i srebra, a osiągniecie równie dobry efekt. Ta stylizacja sprawdzi się na wiele okazji – od imprez rodzinnych, przez firmowe aż po wypad do klubu. Wystarczy lekko zmodyfikować dodatki, by osiągnąć upragniony efekt, stosowny zarówno do okazji, jak i naszego gustu.

Dodatki do małej czarnej na wieczór (kolaż redakcja, materiały partnerów)
Dodatki do małej czarnej na wieczór (kolaż redakcja, materiały partnerów)

A jakie dodatki do czarnej sukienki wy lubicie najbardziej? Poniżej znajdziecie więcej moich propozycji!