Czerwień jako trend sezonu jesień-zima

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Przygotuj się na sezon jesienno-zimowy i zaopatrz się w czerwone ciuchy, bo to one będą rządzić w świecie mody. Od teraz chłodne i ponure dni, będą pełne ciepła i koloru.

Sezon jesienno-zimowy będzie bardzo żywy i pełen ciepła, ze względu na trendy wyznaczane przez światowej sławy projektantów. Na wybiegach kolor czerwony pojawiał się w każdej możliwej postaci: swetry, okrycia wierzchnie, żakiety, obuwie, a nawet dodatki. Do codziennej stylizacji najłatwiej wprowadzić klasyki, czyli płaszcze i swetry, które będą niezbędne w sezonie jesienno-zimowym. Total look w kolorze czerwieni będzie wręcz pożądany, a ty nie będziesz czuła, że przesadziłaś z tą barwą w stylizacji. Równie dobrze, możesz łączyć czerwień z innym wyrazistym kolorem, na przykład z różem lub granatem.

Swetry

Swetry na pewno przydadzą się podczas chłodnych, jesiennych wieczorów lub nadchodzących mrozów w trakcie zimy. Czerwień z pewnością ożywi twoją stylizację i poprawi humor, zwłaszcza, że pogoda nie jest przyjemna, a za oknem panuje szarówka. Wśród wielu dostępnych modeli znajdziesz rozpinane, o prostym kroju lub z modnymi detalami w postaci falbanek.

Kolaż / Materiały partnera / czerwone swetry
Kolaż / Materiały partnera / czerwone swetry
Płaszcze

Wełniany płaszcz na zimową pogodę lub lżejsza narzutka na jesień to coś, co musisz mieć w swojej garderobie. Z łatwością wprowadzisz go do codziennych stylizacji, jak i do tych bardziej eleganckich. Modeli jest bardzo dużo, zaczynając od krótkich płaszczy o prostym kroju, po długie, z fikuśnymi wstawkami, z zaakcentowaną talią. Bardzo modny w tym sezonie jest również wzór oparty na szkockiej kracie. Wychodząc na ulicę w takim płaszczu, na pewno nie przejdziesz niezauważona.

Kolaż / Materiały partnera / czerwone płaszcze
Kolaż / Materiały partnera / czerwone płaszcze
Buty

Buty to bardzo ważny element garderoby, zwłaszcza jesienią i zimą. Obuwie nie tylko powinno być wygodne, ale również dopasowane adekwatnie do pogody. Musimy powoli zrezygnować z wygodnych espadryli i innych letnich modeli. Czas zaopatrzyć się w stylowe botki! Buty na grubym obcasie już od kilku sezonów podbijają świat mody. Te w kolorze czerwieni wprost zachwycają i są doskonałym zwieńczeniem stylizacji. Jeśli chcesz postawić na totalnie casualową stylizację, załóż buty sportowe.

Kolaż / Materiały partnera / czerwone buty
Kolaż / Materiały partnera / czerwone buty

Więcej czerwonych ubrań znajdziesz poniżej!