Bluzki boho – mocny punkt każdego lata

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Nie wyobrażamy sobie bez nich letnich stylizacji – zobacz, jakie modele rządzą w tym sezonie, gdzie je znaleźć i z czym łączyć.

Bluzki boho szczególnie latem przechodzą prawdziwie gorący sezon. Zaczynając od dnia codziennego, przez plażowe stylizacje po outfity na festiwale muzyczne czy imprezy pod gołym niebem. Każda z nas ma własne wyobrażenie na ich temat, ale czy już wiecie, które z nich są najmocniejszym punktem tego sezonu? Mam dla Was top 3 najmodniejszych fasonów bluzek boho na ten sezon. Zobaczcie, czy już macie je w swoich szafach.

Biała klasyka

Są rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody. Wśród nich na pewno znajduje się biała bluzka w stylu boho, która zaskarbiła sobie miano ponadczasowej. Dlatego też uplasowała się na tak wysokiej pozycji. Jednak co sezon i ona przechodzi drobne modyfikacje. Na co powinnyśmy zwracać uwagę tego lata?Przede wszystkim na detale. A mianowicie będą to frędzle, chwosty, sznurowane dekolty i ażurowe wstawki. Co do samego fasonu – przede wszystkim ma być luźno. Wybieramy bufiaste lub szerokie rękawy.

biae bluzki boho
Białe bluzki w stylu boho

Odkryte ramiona

Ten trend wywodzi się z kultury latino i trzeba przyznać, że przyjęłyśmy go z otwartymi ramionami. Dosłownie. Prosty dekolt, odsłonięte ramiona, luźne rękawy i falbanki charakteryzują jedne z najbardziej rozchwytywanych bluzek boho tego lata. Nosimy je już nie tylko w casualu, ale również na większe wyjścia.

bluzki z odkrytymi ramionami
Bluzki boho z odkrytymi ramionami

Wzorowe modele

Już nie jeden raz mogłyśmy przekonać się, jaki potencjał drzemie we wzorach. Są na tyle wymowne, że śmiało możemy postawić na najprostszy na świecie fason bluzki, a one odwalą całą robotę za nas. O wzorach boho można napisać książkę – każda z nas ma swoje ulubione, od delikatnych kwiatków, piórek, przez wzory paisley po hinduskie mozaiki. Możemy wybierać modele bluzek wykonane z materiałów w całości pokrytych wzorami lub postawić na subtelniejszą wersję, gdzie wzór będzie stanowił niejako dodatek, podkreślenie charakteru stylizacji.

bluzki we wzory
Bluzki boho we wzory

A jakie są Wasze ulubione bluzki w stylu boho? Co zmieniłybyście w moim zestawieniu? Czekam na Wasze opinie!