Biżuteria na Walentynki – nie tylko dla zakochanych!

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Biżuteria nieodmiennie kojarzy się z Walentynkami. Może być prezentem od ukochanego lub możemy sprezentować ją sobie same. Niezależnie od tego, czy traktujecie Święto Zakochanych poważnie, warto zajrzeć do najnowszych kolekcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Biżuteria na Walentynki

Biżuteria na Walentynki nawiązuje do symboli miłości, wieczności lub niezmienności. Jeśli jesteście w związku, w wielu wypadkach ideałem byłby pierścionek zaręczynowy i to niekoniecznie z walentynkowej linii. Ale, gdy się nie ma co się lubi… Cóż, biżuteria też cieszy, prawda? Nawet jeśli nie traktujecie Dnia Zakochanych śmiertelnie poważnie nowa zawieszka lub bransoletka jest fajną niespodzianką. Zobaczmy, co znalazło się w specjalnych kolekcjach na Walentynki.

Biżuteria

Biżuteria YES

Projektantka marki YES zainspirowała się znakiem nieskończoności, który dostrzeżecie w ażurowych detalach biżuterii. W ten sposób powstały urocze serduszka zdobiące różne elementy kolekcji. Żeby nie było nudno postawiono na miks gładkiego kruszcu z matowym oraz zestawienia złota i srebra.

Słodkie propozycje Apart

Apart nie ma specjalnej linii stworzonej z myślą o Walentynkach, ale proponuje swoim klientom słodkie elementy kolekcji nawiązujące stylistyką do Dnia Zakochanych. W biżuterii wybranej na ten dzień dominuje motyw serca i koła oznaczającego ciągłość. Mogą to być piękne kolczyki lub naszyjnik z zawieszkami.

Walentynki z Apart

Okolicznościowe charmsy Pandora

Biżuteria kojarzona z marką Pandora to przede wszystkim bransoletka z charmsami. Dzień Matki, Boże Narodzenie czy Walentynki zawsze są okazją do stworzenia nowych zawieszek nawiązujących do konkretnych świąt. Nie inaczej jest w tym roku. Obok serca pojawia się symbol szczęścia, czyli czterolistna koniczyna. Oprócz zawieszek zdobią również pierścionki i kolczyki.

Biżuteria na Walentynki tylko dla Walentynki?

A co jeśli nie jesteście zakochane? Albo uważacie, że Walentynki są bez sensu, bo kochać należy zawsze, a nie jedynie 14 lutego? Propozycje Apart, Pandory i YES są dość uniwersalne i na pewno możecie je nosić przez cały rok. Dlaczego więc nie sprawić sobie samej przyjemności takim ślicznym drobiazgiem? Albo przyjaciółce lub siostrze, bo przecież Walentynki to też czas, gdy możemy w szczególny sposób zapewnić bliskie osoby o naszej sympatii.

Tagi