BATYCKI – wyrafinowana klasyka i miejski styl

Autor redakcja
Kategorie Kolekcje

Czy torebka może dać kobiecie satysfakcję i radość bycia sobą? Karnawał, a z nim szaleństwa sylwestrowej nocy to najlepszy czas, aby się o tym przekonać. Kolekcje toreb BATYCKI to zarówno elegancka klasyka

Znajdź swój ideał torebki do karnawałowej stylizacji

Czy torebka może dać kobiecie satysfakcję i radość bycia sobą? Karnawał, a z nim szaleństwa sylwestrowej nocy to najlepszy czas, aby się o tym przekonać. Kolekcje toreb BATYCKI to zarówno elegancka klasyka, jak i miejski styl. Odpowiada na potrzeby kobiet, dając uczucie spełnienia i szczęścia. Podkreśla ich indywidualizm i różnorodność za pośrednictwem czterech linii. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie w sylwestrowej odsłonie marki.

 

modne torebki marki Batycki na karnawał

Jakie torebki Batycki wybrać na karnawał?

Kolekcja MUSIC, CITY, CLASSIC to ikona stylu i elegancji. Spełni pragnienia najbardziej wymagającej kobiety. Idealnie pasuje na wyjątkowe okazje. Uzupełnieniem oczekiwań każdej z nas jest kolekcja PRESTIGE, od której nie można oderwać wzroku. Jest nowoczesna, wyjątkowa i błyszcząca. Torebki z najnowszej kolekcji są idealne zarówno na co dzień, jak i na wieczór, zapinane na zamek lub magnetyczny zatrzask, z podszewką lub bez z długimi uchwytami, które umożliwiają noszenie torebek na przedramieniu lub w dłoni. Kolory od klasycznej czerni, czerwieni, brązów, odcieni szarości, aż po faktury imitujące lustra.
Marka BATYCKI pamięta również o mężczyznach, kierując do nich kolekcję męskich teczek, akcesoriów i toreb podróżnych.

modne torebki marki Batycki na karnawał i stylizacje

modne torebki Batycki

Poniżej znajdziesz jeszcze więcej modnych torebek!