Baleriny wiązane – odkryj najciekawsze modele

Autor redakcja
Kategorie Buty

Wygodne, eleganckie i doskonale pasujące do wielu stylizacji baleriny powinna mieć każda z nas. W tym roku wielką popularnością zdobyły baleriny wiązane, dlatego przygotowałam dla Was przegląd najciekawszy modeli, sprawdźcie.

Baleriny wiązane

Dlaczego warto mieć (i nosić) baleriny wiązane?

Baleriny wiązane nawiązują bezpośrednio do historii tego obuwia, takie modele doskonale odwzorowują pierwsze buty baletnic. Dlaczego tak bardzo je lubimy? Po pierwsze, są niezwykle wygodne i uniwersalne – pasują do wszystkich stylizacji. Po drugie, baleriny wiązane doskonale podkreślają nasze nogi. Po trzecie, dzięki wiązaniu buty nigdy nie spadną nam z nóg – ani podczas jazdy rowerem ani podczas tańca. Zastanawiasz się co zrobisz z takim obuwiem, gdy wyjdzie z mody? Będziesz mogła wyjąć wiązanie lub wiązać je nisko przy kostce, dzięki czemu uzyskasz klasyczne baleriny.

Klasyczne modele

Baleriny z wiązaniem w odcieniach takich jak beż, biel, czerń czy szary doskonale pasują do innych kolorów, dzięki czemu są o wiele bardziej uniwersalnym obuwiem. Możemy zakładać je do każdej stylizacji – ze spodniami, spódnicami, sukienkami czy kombinezonami. Baleriny najlepiej sprawdzają się wiosną i latem, ale przydadzą się również wczesną jesienią, kiedy nie jest jeszcze zbyt chłodno.

Baleriny wiązane
Klasyczne baleriny

W metalicznych odcieniach

W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się różne rodzaje obuwia w metalicznych odcieniach. Warto wybrać baleriny wiązane z połyskiem. Nie musimy jednak ograniczać się tylko i wyłącznie do złota i srebra, kolorowe modele z metaliczną nutą także wyglądają doskonale. Metaliczne baleriny będą wyglądać świetnie do wieczorowych stylizacji i podkreślą ich wyjątkowy styl.

Baleriny wiązane
Baleriny w metalicznych odcieniach

Kolorowe baleriny

Dobrym wyborem są także kolorowe baleriny wiązane, które doskonale podkreślą stylizację, ale także ją ożywią. Bardzo lubię modele w intensywnych kolorach takich jak czerwień, kobalt czy pomarańcz, ale z chęcią stawiam także na bardziej stonowane propozycje, na przykład ciemnozielone baleriny.

Baleriny
Kolorowe baleriny

Odkryj także inne modele balerin