5 kobiecych trendów modowych, których mężczyźni nie znoszą

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Zastanawiałaś się kiedyś jakich trendów w damskiej modzie nie lubi Twój facet? A może już go o to pytałaś i powiedział Ci, w czym nie lubi Cię oglądać? Czasami warto sprawdzić takie rzeczy, gdyż po części ubieramy się także, aby podobać się mężczyznom. Zobacz więc, czego nie znoszą.

Czasami godzinami szykujemy się na randkę z ukochanym i zastanawiamy się, co założyć. Oczywiście chcemy wyglądać modnie, ale ważne jest także, aby oczarować strojem swojego faceta. Niektórzy mężczyźni nie rozumieją jednak naszych trendów modowych, więc niekiedy to, co założysz może źle wpłynąć na pozytywne wrażenie. Zobacz więc, jakich modowych trendów prawdopodobnie Twój facet nie cierpi.

 

 

Dżeginsy i legginsy

Kochamy je prawda? Są wygodne, ładnie podkreślają pupę i wydaje nam, że się wyglądamy w nich sexy. Owszem, ale tylko jeżeli nie będziemy ich traktować jak normalnych spodni. Faceci nie znoszą, kiedy dziewczyna zakłada legginsy i krótką bluzkę, szczególnie jeżeli nie jest zbyt szczupła. Legginsy mogą podkreślić wady figury. Jeżeli już się na nie zdecydujesz, to załóż do nich tunikę. Mężczyźni wolą jednak normalne spodnie albo obcisłe jeansy.

 

dżeginsy
Dżeginsy H&M

 

 

Wysoki stan

To jeden z trendów modowych ostatnich sezonów. Spodnie albo spódnice z wysokim stanem zawładnęły światem mody. Facetom kojarzy się to zazwyczaj ze staromodnym strojem. Jednak my uwielbiamy ten trend za to, że tak pięknie podkreśla talię.

 

 

Spódnice i sukienki maxi

Modowy trend z sezonu wiosna/lato. Lubimy sukienki i spódnice maxi, bo czujemy się w nich jak księżniczki. Ponadto wydaje nam się, że wyglądamy modnie, eterycznie i tajemniczo. Cóż, mężczyźni widzą to inaczej. Uważają, że stanowczo za dużo zakrywamy. Jednak czasem lepiej nie podawać wszystkiego od razu na tacy  😉

 

 

Dresy i haremki

Spodnie o szerokich nogawkach jak dresowe, haremki czy culottesy to jeden z modowych trendów, na który faceci kręcą nosem. Faktycznie, takie spodnie to może nie najlepszy wybór na randkę, ale my dobrze wiemy za co je lubimy. Są wygodne i doskonale zakrywają wszelkie niedoskonałości postawy. Potrafimy z nich zrobić element każdej stylizacji. Wystarczy, że dopasujemy do nich tenisówki albo szpilki. Dla nas zawsze będą wyglądać dobrze. Jednak na randkę warto się poświęcić i założyć nieco bardziej dopasowany model spodni  😉

 

szerokie-spodnie
Jeden z trendów modowych – dresowe spodnie (Bonprix)

 

 

 

Buty w męskim stylu

Jeden z najświeższych trendów modowych. Męski styl ostatnio bardzo często pojawia się w damskiej modzie, szczególnie jeżeli chodzi o buty. My uważamy je za niezwykle stylowy dodatek, zaś mężczyźni za kompletną porażkę. Oni najchętniej widzieliby nas w sexy szpilkach nawet podczas zimowego spaceru. Cóż, może sami powinni spróbować pochodzić w szpilkach po śniegu?  😉

 

I jak? Jesteś zaskoczona tym, czego faceci nie znoszą w damskiej modzie? Ja także. Właściwie tylko od Ciebie zależy, czy będziesz się tym przejmować czy nie. Pamiętaj jednak, że czasem dla swojego mężczyzny możesz pójść na mały kompromis i założyć coś w czym będziesz się mu podobać  😉  Każdy facet lubi coś innego. Warto więc, abyś pytała swojego faceta o zdanie. Wtedy będziesz wiedzieć, co zakładać na randkę.