3 pomysły na spędzenie jesiennego wieczoru-który wybierzesz?

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Jesienne wieczory potrafią być naprawdę magiczne, jeśli tylko odpowiednio zadbamy o nastrój i odpowiednią oprawę. Jeśli jeszcze wiesz co robić w tym czasie, koniecznie zapoznaj się z moim pomysłami na ten zimny okres w roku.

Pajama party z przyjaciółką

Która z nas nie lubi poplotkować lub obejrzeć ciekawy film z przyjaciółką? Zróbcie sobie pajama party w amerykańskim stylu. Załóżcie podobne piżamy lub onesie. Zróbcie popcorn i pomalujcie sobie nawzajem paznokcie. Pomysłów jest wiele! Możecie również upiec muffinki lub zrobić ciastka owsiane. Dla tych bardziej aktywnych polecam domowy maraton zumby. Będziecie się świetnie bawić i spędzicie aktywnie czas.

modne piżamy na noc

Spotkaj się ze znajomymi

Możecie umówić się u kogoś w domu lub iść do przytulnej klubokawiarni. Wiele takich miejsc oferuje bezpłatne gry do wypożyczenia. Możecie zagrać w Monopoly lub “Nigdy nie…”. Wypróbujcie również inne planszówki. Nawet najprostsze gry mogą okazać się świetną zabawą w gronie znajomych!

modne swetry i ubrania

Idź do kina lub zrób je w domu

Jeśli masz chęć, idź do kina, ale jeśli niezbyt, koniecznie wypróbuj wersję z rzutnikiem. Wypożycz go i zorganizuj kino w domu. Możesz rozłożyć koce i poduszki na podłodze i wykonać wygodne siedziska, zaproś znajomych lub koleżanki i razem obejrzycie coś ciekawego, lub śmiesznego. Jeśli masz taką ochotę, koniecznie przygotuj menu inspirowane filmem, który będziecie mieli zamiar oglądać 🙂 I tak np. do filmu Pulp Fiction zrób słynnego shake’a za 5$ o smaku waniliowym.

co robic jesienia

Jeszcze więcej modnych ubrań i dodatków znajdziesz poniżej!