Jesienne trendy – koronkowe ubrania

Autor Julita BuczekOpublikowany
Kategorie Ciuchy

Loading...

Koronkowe ubrania już teraz uważane są za jeden z głównych trendów nadchodzącego sezonu jesienno-zimowego. Tego nie można ukryć, prezentują się dziewczęco i modnie. Założone do skórzanych spodni czy lekkiej spódnicy z tweedu, mogę prezentować się naprawdę znakomicie. Stylizacja do pracy z koronkową koszulą Koronkowa bluzka czy koszula świetnie sprawdzą się w pracy. Dodaj do nich …

Koronkowe ubrania już teraz uważane są za jeden z głównych trendów nadchodzącego sezonu jesienno-zimowego. Tego nie można ukryć, prezentują się dziewczęco i modnie. Założone do skórzanych spodni czy lekkiej spódnicy z tweedu, mogę prezentować się naprawdę znakomicie.

Stylizacja do pracy z koronkową koszulą

Koronkowa bluzka czy koszula świetnie sprawdzą się w pracy. Dodaj do nich modne ostatnio klasyczne spodnie lub culottes. Cały zestaw będzie prezentować się klasycznie i modnie, a ty będziesz czuć się znakomicie. Jeśli chcesz włożyć buty na obcasie, powinnaś wybrać te na niższym obcasie. Są wygodne i twoje nogi nie ucierpią, po całym dniu noszenia. Torebka o kształcie teczki z pewnością sprawdzi się nie tylko do pracy, taki model możesz również założyć do letniej sukienki.

fot. materiały partnera/ koronkowe ubrania do pracy


Koronkowa sukienka na spotkanie z rodziną

Niedzielny obiad spędzony w gronie rodziny powinien odbyć się w odpowiedniej oprawie. Odpowiednim strojem, który z pewnością się sprawdzi jest koronkowa sukienka. W 100% dziewczęca i modna może zostać założona do skórzanej ramoneski w klasycznym, czarnym kolorze. Mała kopertówka może okazać się świetnym wyjściem, jeśli chodzi o eleganckie stylizacje. Nie zapomnij jeszcze o wiązanych balerinach – teraz są prawdziwym hitem i bardzo dobrze, ponieważ są bardzo wygodne.

fot. materiały partnera/ koronkowa sukienka na obiad z rodziną


Koronkowe ubrania idealne na jesień

Jak możesz sama zobaczyć koronkowych ubrań jest bardzo wiele, w różnych kolorach i krojach na pewno przypadną do gustu niejednej fashionistce. Wystarczy tylko abyś wiedziała z czym je komponować! Koronka wyglądać świetnie z zamszem, skórą, tweedem czy nawet wełną. Wystarczy, abyś na tą jesień kupiła chociaż jeden koronkowy element, a każda z twoich stylizacji odnajdzie się w aktualnych trendach.

fot. materiały partnera/ koronkowe ubrania na jesieńJeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!